Юридична допомога ІТ- компаніям

Наше Адвокатське об'єднання має великий досвід в області мінімізації оподаткування та захисту прав інтелектуальної власності. 

Комплекс послуг для ІТ компаній, розробляється для кожного клієнта індивідуально, в залежності від бажань клієнта і специфіки бізнесу.

Наше Адвокатське об'єднання пропонує Вам наступні послуги:

  • Мінімізація оподаткування Вашого підприємства - наші фахівці допоможуть Вам обрати найкращу систему оподаткування, застосувати всі існуючі пільги для сфери ІТ, що допоможе Вам, на законних підставах, економити значну суму щомісяця.
  • Юридичний захист бізнесу - залежно від особливості Вашого бізнесу розробляється індивідуальна система юридичного захисту бізнесу, яка включає в себе як захист Ваших ідей, напрацювань, клієнтів від конкурентів так і захист від правоохоронних органів.
  • Право інтелектуальної власності – в ІТ компаній постійно виникає потреба захисту свого права інтелектуальної власності на торговельні знаки, патенти або просто ідеї.
  • Постійне юридичне обслуговування - в ​​юридичному обслуговуванні Вашого бізнесу будуть брати участь не один, а всі необхідні юристи та експерти нашої юридичної компанії, які в свою чергу є фахівцями в різних галузях права. Також, це можливість отримання необхідної і термінової допомоги в режимі On - Line.
 
 
Email:
Тема:
Сообщение:
Сколько месяцев в году?
Закрыть