Надання сейфів

Кращий сейф - у адвоката.

Адвокатське об'єднання «Київська правозахисна група» пропонує унікальну послугу по збереженню та захисту Ваших секретних документів та інших цінностей в адвокатській комірці.

 

Також, в адвокатській комірці можна зберігати важливу комерційну документацію, що може убезпечити Ваше підприємство від ситуації, коли представники контролюючих органів несподівано приходять на підприємство і протиправно вилучають основні фінансові та юридичні документи, що, на жаль, стало сприйматися як однієї з прикрих реалій вітчизняного бізнесу. Однак збитки від дій «візитерів» можна звести до мінімуму, якщо надійно і, до речі, на законних підставах віддати основні документи на зберігання в Адвокатське об'єднання.

Перевага адвокатського осередку полягає в тому, що згідно статті 10 Закону України «Про адвокатуру» документи, пов'язані з виконанням адвокатом доручення, не підлягають огляду, розголошенню чи вилученню без його згоди.

Тобто, на відміну від банківських комірок, правоохоронні органи, у встановленому законом порядку, не мають права вилучати вміст адвокатських осередків без відповідної згоди адвоката.

Оренда надання сефів 560 грн./міс.

 
 
Email:
Тема:
Сообщение:
Сколько месяцев в году?
Закрыть