Мінімізація ризиків у взаємовідносинах з правоохоронними органами

Наше Адвокатське об'єднання надає унікальну комплексну послугу по захисту інтересів підприємств при взаємовідносинах з правоохоронними органами, в тому числі з органами державної податкової служби.

Комплекс послуг по захисту підприємства, розробляється для кожного клієнта індивідуально, в залежності від бажань клієнта, розміру підприємства і сфери діяльності підприємства.

Для цього Адвокатське об'єднання надає наступні послуги:

• Укладення з Вашим підприємством Договору про правову допомогу з аналізу господарської діяльності.

 Згідно з цим Договором по акту приймання-передачі документів Ваше підприємство передає Адвокатському об'єднанню всі документи, які стосуються господарської діяльності підприємства. Цей життєво необхідний для кожного підприємства крок потрібен для того, щоб убезпечити Ваше підприємство від несподіваних перевірок і запитів з боку правоохоронних органів. Так як, в разі візиту або запиту з боку органів державної податкової служби завжди можна надати копію договору з Адвокатським об'єднанням та копію акта прийому-передачі документів, що буде свідчити про відсутність на даний момент запитуваних документів і, у свою чергу, цей крок дасть достатньо часу для Вашого підприємства, щоб підготувати і привести в порядок всі необхідні документи, які цікавлять правоохоронні органи.

Вартість від 2000 грн./міс

 • затвердження на Вашому підприємстві Положення «Про комерційну таємницю і конфіденційність інформації».

 Цей комплексний крок забезпечить захист права Вашого підприємства на збереження таємниці інформації пов'язаної з господарською діяльністю підприємства, права на її засекречування від широкої публіки (в тому числі і від контролірующіх органів) і право вимагати від інших осіб (у тому числі і від контролірующіх органів) утримання від використання незаконних методів для одержання цієї інформації, що також забезпечить захист Вашого підприємства від несподіваних візитів правоохоронних органів і від конкуруючих структур.

Вартість 4800грн.

• забезпечення захисту підприємства від проведення обшуків; мінімізація ризиків для підприємства під час проведення обшуків.

 Ця послуга складається з комплексу необхідних заходів щодо забезпечення правового захисту Вашого підприємства від проведення обшуків. Також, цей комплекс послуг, допомагає зберегти всі необхідні документи, дані та інформацію від вилучення під час проведення обшуків.

Розробляється індивідуально під кожного клієнта.

 
 
Email:
Тема:
Сообщение:
Сколько месяцев в году?
Закрыть